10 بازی جدید اندروید در ژانویه 2015

10 بازی جدید اندروید در ژانویه 2015

10 بهترين بازيهاي جديد Android یک کد ویژه و از ژانويه 2015

ما میخواهیم ما میخواهیم نزديك پايان ماه اول 2015 و خیلی زیاد اتفاق افتاده است. آن 2015 جديدي را به ما نشان داد و همه را با نگاه فنی به جلو تا چند ماه آينده به عنوان تلفن همراه و محصولات جديد را اعلام كرده اند و راه اندازي شد. در آنجا نيز برخي از یک کد ویژه و مسابقه بزرگ، از زندان آزاد شد. در اینجا یک کد ویژه Android بهترين بازي جديد از ژانويه 2015 است.


adobe lightroom mobile best new android appsموبایل Adobe Lightroom

قیمت: [رایگان (نیاز به اشتراک ابر خلاق)]
این یک ماه اول Adobe Lightroom موبايل است. این یک نسخه موبایل از Lightroom محبوب شما این امکان را می دهد تا با کاربرد آن، سازماندهی، ویرایش و در غیر اینصورت مدیریت عکس ها و تصاویر دیگر است. بوده که برخي از مسائل از جمله مسائل سازگاری با مسائل جديدتر smartphones و فضا. اما اگر شما بتوانید به تصويب آن، این ویرایشگر عکس قدرتمند است که می تواند به اینها با فرض استفاده از نسخه دسک تاپ و پرداخت اشتراک ابر خلاق است.
Get it on Google Play
adobe lightroom mobile best new android apps


Asana best new android appsآسنه

قیمت: [رایگان]
آسنه اين وظيفه مديريت است كه خط مشی در راستای تيم مردم است كه باید كار انجام شده است. از نظر فني، اين کاربرد، برای مدتی وجود داشته است اما اصولا براي يك سايت موبايل شبيه ماهتابى بود و متأسفانه وحشتناك است. حالا اين كه بومي با Android، کاربرد مواد اولیه طراحی و راه بهتری است. هنوز هم برخي از مسائل در اينجا و آنجا، اما این یک گام بزرگ به جلو و کاربرد، به يك چشم نگاه دارد.
Get it on Google Play
Asana best new android apps


camu best new Android apps and gamesCamu

قیمت: [رایگان / 2.31 دلار]
Camu محبوب ویرایش عکس است که با کاربرد آن رواج سيكينوس و سرانجام، در راه به Android. اين قابليت شليك از ویژگی های فیلم ها و عکس ها را با اثرات زندگی اطلاق، كلاژ-عكس، متن، اثرات گوناگون، فوق العاده متمرکز و هدایت خودکار حالت افزایش دهید. در اين کاربرد، آزاد با خريدهاي اما، باور كنيد يا نه، آن را در کاربرد، خريدهاي بد هستند.
Get it on Google Play
camu best new Android apps and games


crossy road best new Android apps and gamesجاده Crossy

قیمت: [رایگان با کاربرد، در خريدهاي]
به عنوان Crossy جاده در مورد اصابت کرد، به عنوان یک هیچ بزرگ، کاربرد میتواند در آمازون Appstore و در نهايت رهايي از آن را بر روی گوگل بازي كند. اين نوع مثل Frogger شما يك مرغ را كه بايد بسياري از صليب، بسياري از جاده ها است. گرافيك نيستند، اما در بازي بزرگ بازي تفريح جای تعجب است. داستان وجود ندارد یا چیزی شبیه مضحك اما سفت و سخت است كه هيچ وقت waster هزینه بارگیری کنید.
Get it on Google Play


dragon quest v best new Android apps and gamesجستجوي اژدها پنجم

قیمت: 14.99 دلار ]]
Enix مربع ادامه مى دهد كه دوباره رها مجموعه بازيهاي قديمي در سال 2015 در اينجا و در اين سال اولين بار است که جستجوي اژدها 5. چیزی مانند ديگران در اين سريال، بازي بازي كلا در تصويري است كه در آن حالت منحصر به فرد است. همچنین ویژگی های کنترل کامل دوربین، اژدها، دیگه نمیایم مجادلات چشمگير سطح تراش آسان تر و بیشتر است. اين يک تاد در 14.99 دلار گران است، اما لااقل در کاربرد، وجود ندارد.
Get it on Google Play
dragon quest v best new Android apps and games


facebook lite best new Android apps and gamesFacebook Lite

قیمت: [رایگان]
Facebook Lite پيشرفته اي بود براي كساني كه بودجه برای استفاده از تلفن های همراه است. اين بهینه برای اینترنت 2G و کمتر از آن است که در طرح های بزرگ تر برای *1946 است. متاسفانه، تنها می توان آنرا رسما از فروشگاه بازي اگر شما تلفن وحشتناک است. آن هم کمتر از 1مگابایت و شامل Facebook عملکرد هسته را بدون حاشيه است. اگر دستگاه شما سازگار نيست، در اين نمايشنامه را نگهداری می توانید وسیله کمکی را به APK sideload اينجا.
Get it on Google Play
facebook lite best new Android apps and games


google classroom best new Android apps and gamesگوگل كلاس

قیمت: [رایگان]
گوگل كلاس درس كلاس درس محيط زيست است که اجازه می دهد تا به کمک معلمان و والدين دانشجويان با ايجاد يك محيط كلاس های مجازی است. تنها به عنوان يك موجود، کاربرد وب برای مدت طولانی است که الان در دسترس نیست ولی بر روی Android سيكينوس و. امکان بارگذاری را بگيرند و دانش آموزان را به كلاس، تصاوير را با خط مشی و نحوه تعامل با دیگران و زندگی، دانش آموزان بیشتر است.
Get it on Google Play


Lego Bionicle best new Android appsLego Bionicle

قیمت: [رایگان]
Lego Bionicle سروکار دارد و شادمانيش افزوده است كه سبك بازي شما در کجا باید پیک Lego قهرمان و كشتن تعداد زیادی از بچه ها بد است. از نمودارهای کنترل و در واقع خیلی خوب است، حتی اگر داستان اين است كه يك خط كم عمق تاد. کاملا آزاد است نه در بازي با کاربرد، خريدهاي آن نادر است و به خاطر طبيعت ملايم، یک بازی بزرگ برای بچه هستند.
Get it on Google Play
Lego Bionicle best new Android apps


libreoffice viewer beta best new android appsLibreOffice بیننده

قیمت: [رایگان]
LibreOffice بیننده سند است، کاربرد آزاد شد دید در این بتا در ماه گذشته است. در بتا است بنابراین اگر حشره، بهتر است از آنچه به آنها گزارش بدهم، کاربرد، به مرور بد است زيرا بتا است. گذشته از اين مسائل مربوط به بتا، کاربرد، بنظر بسيار مؤثرتر و سررسيد حتی خارج از زمین 4 5 ستاره درجه بندی در گوگل اخيرا بازي كند. همچنین از دیدار شما خوشوقتم LibreOffice رسمی بر روی Android، حتی اگر فقط یک بیننده است.
Get it on Google Play
libreoffice viewer beta best new android apps


manual camera best new Android apps and gamesدوربین دستی

قيمت: 1.99 دلار ]]
ما در گذشته در اين ماه فهرست راهنمای دوربین است. این کاربرد، حداكثر استفاده را از آن می گیرد دوربین2 API در Lollipop هم احتمالاً می توانید حدس زد این کاربرد، تنها براى كسانى كه Lollipop استفاده کنید. شما این امکان را می دهد تا برای تنظیم آن چیزهایی مثل سرعت و تمرکز داده های پانل فاصله، ISO 1940، تعادل رنگ سفيد و تابش ميكنن. در فهرست دستگاه سازگاری نسبتا باریک است که پس از خواندن شرح قبل از بارگیری!
Get it on Google Play
manual camera best new Android apps and games2

19fjqmh3cyakijpg


چطور می تونم فیلمهای 3gp شیفت دلیت شده از pc…

چطور می تونم فیلمهای 3gp شیفت دلیت شده از pc رو برگردونم ؟ چند برنامه recover هم امتحان کردم . متشکر می شم


تخصصی ترین مرجع فروش لپ تاپ در ایران افتتاح شد…

137088_0a753.jpgتخصصی ترین مرجع فروش لپ تاپ در ایران افتتاح شد . جهت اطلاع بیشتر در مورد تخفیف های روزانه لطفا پیج مارا لایک کنید و ناتیفیکیشن آن را فعال نمائید
https://www.facebook.com/pages/AtraMart/1638563509720677

AtraMart